Counter Strike wiaderko.com

Wyszukiwarka

  • W portalu zarejestrowanych użytkowników: 76268
  • Online: 0
  • Gości: 0
  • Zalogowanych: 0

Broń Snajperska

avatar - Klychson

autor: Klychson

data: 03.07.2009r, godz.: 10:50

Nazwa: Steyr Scout
Dostępność: Terro, CT
Jak kupić?: Terro - B,4,3; CT - B,4,2
Cena: 2750$
Magazynek: 10
Max. liczba amunicji do dokupienia: 60
Krótki opis: Broń ta ma najsłabszą siłę rażenia spośród wszystkich snajperek, jednak headshot i tak zabija od razu. Dobra alternatywa dla AWP kiedy ma się mniej pieniędzy jednak tylko dla graczy z lepszym skillem, gdyż kiedy nie zetniemy od razu biegnącego przeciwnika strzałem w głowę to możemy nie zdążyć się schować. Na polu szybkiego chowania się i przemieszczania Scout bije bezapelacyjnie pozostałe spluwy z swojej kategorii (snajperki) na głowę. Z tą bronią biega się najszybciej w grze, nie ma żadnych ujemnych modyfikatorów. Szybkostrzelność tej broni jest mała, gdyż nie jest ona samopowtarzalna. Dla słabszych graczy kupienie tej broni jest opcją nieopłacalną.

Nazwa: Arctic Warfare Magnum (AWP)
Dostępność: Terro, CT
Jak kupić?: Terro - B,4,5; CT - B,4,6
Cena: 4750$
Magazynek: 10
Max. liczba amunicji do dokupienia: 30
Krótki opis: Najpotężniejsza broń w grze, panuje w jej przypadku zasada: jeden strzał... co najmniej jeden trup (spotkałem się z przypadkiem zabicia trzech graczy w linii, co prawda jeden był swoim który wlazł pod celownik, ale dwaj terro po drugiej stronie mostu na de_aztec też padli), jedynym wyjątkiem jest strzał nogę, zdarza się to rzadko, ale jest wyjątkowo irytujące. Podobnie jak w przypadku Scouta szybkostrzelność jest mała. Jeden dodatkowy magazynek kosztuje 120$ co i tak strasznie podwyższa koszty pełnego wyekwipowania się z AWP. Wadą tej broni jest najmniejsza w grze prędkość poruszania się z nią (polecam kucanie, drugi zoom i poruszanie się :D). AWP ma największy zoom w grze, z krótkich dystansów sprawdza się tylko w wypadku gdy jesteśmy bez zooma, a przeciwnik wyskakuje nam "przed nosem" (dosłownie).

Nazwa: G3/SG-1
Dostępność: Terro
Jak kupić?: Terro - B,4,6
Cena: 5000$
Magazynek: 30
Max. liczba amunicji do dokupienia: 90
Krótki opis: Siła rażenia, na poziomie, dwa strzały w klatę (z kevlarem) i gość leży, headshot zabija od razu. W oczy rzuca się cena, wyższa niż AWP, a jest to broń moim zdaniem troszkę słabsza. Jej największą zaletą jest szybkostrzelność, jak na snajperkę jest duża, a i rozrzut nie jest aż taki straszny. Jednak w 90% przypadków broń ta będzie mniej poręczna od AWP. Spotkałem tylko dwóch ludzi, którzy biorąc do ręki tą broń bywali jeszcze groźniejsi na dystans niż z AWP. Szybkostrzelność może się przydać na krótszych dystansach, jeśli latamy z glockiem to nie jesteśmy aż tak bezbronni. Prędkość poruszania się jest nieduża, odrobinę większa niż z AWP

Nazwa: SIG SG-550
Dostępność: CT
Jak kupić?: CT - B,4,5
Cena: 4200$
Magazynek: 30
Max. liczba amunicji do dokupienia: 90
Krótki opis: Broń analogiczna do powyższej z tymże rozrzut jest większy, a co za tym idzie celność mniejsza. Podczas strzelania ma się dziwne wrażenie, że kule celowo omijają przeciwnika. Nie polecam.
avatar - Klychson

autor: Klychson

data: 03.07.2009r, godz.: 10:50


Muszisz być zalogowany aby komentować artykuły

Counter Strike RSS

Bądź na bieżąco !