Counter Strike wiaderko.com

Wyszukiwarka

  • W portalu zarejestrowanych użytkowników: 76276
  • Online: 0
  • Gości: 0
  • Zalogowanych: 0

Counter Strike 1.6

Wszytko o Counter Strike 1.6. Tutaj znajdziesz artykuły, porady i rozwiązania częstych problemów odnośnie CS 1.6. Wszystkie artykuły zostały napisane przez użytkowników serwisu wiaderko.com. Dodaj coś od siebie ;)

Podstawy Counter Strike

Zbiór artykułów przeznaczonych przede wszystkim dla graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z Counter Strike. Szczegółowy opis CS od podstaw. Podstawowe konfiguracje gry, wskazówki i porady jak dobrze grać w Counter Strike

zobacz dział

Instalacja Counter Strike 1.6 Non Steam

Artykuły szczegółowo opisujące proces instalacji gry Counter Strike 1.6 Non Steam. Linki do plików instalacyjnych, łatki, patch'e itp.

zobacz dział

Broń w Counter Strike

Szczegółowy opis broni jakimi można się posługiwać podczas gry w Counter Strike 1.6. Informacje na temat ich wad i zalet. A także porady jak z nich efektownie korzystać. Dodatkowo porównania różnych modeli.

zobacz dział

Postacie w Counter Strike 1.6

Informacje na temat postaci jakie są dostępne w grze Counter Strike. Opis poszczególnych terrorystów i antyterrorystów. Artykuły związane z postaciami - podmienianie skórek, tekstur, wykonywanie własnych itp.

zobacz dział

Poradniki CS

Tutaj znajdziesz wszelkiego rodzaju poradniki do Counter Strike 1.6 napisane przez naszych użytkowników. Przede wszystkim porady jak grać, jak stać się prawdziwym pro :)

zobacz dział

Konfiguracja Counter Strike

Informacje na temat konfiguracji Counter Strike. Artykuły na najczęściej spotykane problemy z konfiguracją. Opisy podstawowych parametrów CFG.

zobacz dział

Tuning Counter Strike - zaawansowana konfiguracja CS

Informacje na temat bardziej zaawansowanych modyfikacji Counter Strike. Przeznaczone przed wszystkim dla doświadczonych graczy, którzy się ogarneli i wiedzą o co cho! :P"

zobacz dział

Ciekawostki CS

Tutaj znajdziemy różnego rodzaju ciekawostki dotyczące Counter Strike (nie koniecznie cs 1.6). Jeżeli znasz coś ciekawego, śmiesznego itp. dodaj coś od siebie do tego działu

zobacz dział

Tricki w Counter Strike

Tutaj można znaleźć artykuły opisujące ciekawe triki jakie można zrobić w Counter Strike. Niektóre z nich, np. flashbugi ą zakazane na CW.

zobacz dział

Taktyki w Counter Strike

Opis taktyk używanych w Counter Strike podczas meczy klanowych i nie tylko. Najpopularniejsze metody na wygrany mecz na standardowych mapach: de_dust, de_dust2, de_nuke, de_inferno... a także ciekawe porady do innych map

zobacz dział

Mapy do Counter Strike 1.6

Opis, zrzuty ekrany i linki do ciekawych, niestandardowych map do CS. Możliwość dodawania własnych map a także komentowania ich.

zobacz dział

Boty do Counter Strike 1.6

Opis botów do Counter Strike 1.6. Linki do pobierania botów. Opisy instalacji i konfiguracji. Oraz instrukcje obsługi botów.

zobacz dział

Lista serwerów do Counter Strike 1.6 Non Steam

Szczegółowa i filtrowana lista serwerów Counter Strike 1.6 Non Steam. Opinie graczy na temat tych serwerów. Możliwość dodania własnych serwerów oraz ich oceniania.

zobacz dział

Linki o teamtyce Countrer Strike 1.6

Linki do stron o tematyce Counter Strike 1.6. Możliwość dodawania własnych linków, pod warunkiem, że są właśnie w tematyce CS 1.6. Uważasz, że brakuje tutaj jakiejś dobrej strony? Zaproponuj ją do dodania.

zobacz dział

Poczekalnia na artykuły

Poczekalnia na artykuły. Jeżeli nie wiesz gdzie umieścić swój artykuł - nie ma pasującego działu do tematyki tego artykułu - dodaj go tutaj.

zobacz dział

Counter Strike RSS

Bądź na bieżąco !